Livegol.pl (wyniki na żywo) »
Wyniki na żywo
»
Koszykówka »
Belgia » Ligue Ethias » kolejka: 8
Szczegóły meczu
Tabela Ligue Ethias
Kursy

Verviers Pepinster - Oostende

63
:
61
Data rozpoczęcia: Sobota 08 grudnia 2012 20:30Status spotkania: FT
Wynik w dogrywce: - Wynik w karnych: -
Widzów:
Szczegóły meczu
MeczKwarta 1Kwarta 2Kwarta 3Kwarta 4DogrywkaWynik
Verviers Pepinster12161619 63
Oostende2015215 61
Relacja z meczu
Drabinka turnieju Ligue Ethias
« przesuń w lewo
przesuń w prawo »
1/641/321/161/8ćwierćfinałypółfinałyfinał
Tabela Ligue Ethias
Poz.NazwaPKTWP%MMHMAWHWAPHPAPkt+Pkt-Pkt+HPkt-HPkt+APkt-A
1 Oostende 129207 9275 1042 Oostende oostende 20 48 20 8 - 28 14 14 13 7 1 7 2227 2008 1158 982 1069 1026 Array Array
2 Spirou Charleroi 129207 9276 1042 Spirou Charleroi spirou_charleroi 20 47 19 9 - 28 14 14 14 5 - 9 2208 2074 1109 939 1099 1135 Array Array
3 Dexia Mons-Hainaut 129207 9273 1042 Dexia Mons dexia_mons 20 46 18 10 - 28 14 14 11 7 3 7 2178 2008 1169 993 1009 1015 Array Array
4 Antwerp Giants 129207 9271 1042 Antwerp Giants antwerp_giants 20 45 17 11 - 28 14 14 12 5 2 9 2118 1966 1062 900 1056 1066 Array Array
5 Okapi Aalstar 129207 10911 1042 Okapi Aalstar okapi_aalstar 20 45 17 11 - 28 14 14 11 6 3 8 2341 2229 1220 1084 1121 1145 Array Array
6 Leuven Bears 129207 10912 1042 Spotter Leuven spotter_leuven 20 37 9 19 - 28 14 14 7 2 7 12 2116 2330 1108 1165 1008 1165 Array Array
7 Liege Basket 129207 9274 1042 Euphony Liege euphony_liege 20 36 8 20 - 28 14 14 6 2 8 12 2086 2226 1069 1114 1017 1112 Array Array
8 Verviers Pepinster 129207 9277 1042 Verviers Pepinster verviers_pepinster 20 32 4 24 - 28 14 14 3 1 11 13 1989 2422 1021 1170 968 1252 Array Array
1x2
Inne
Moneyline EX+PEN
Bukmacher:
2:
1:
1.19
4.20
Transmisja video

Zastanawiasz się jak oglądać mecz Verviers Pepinster - Oostende ? To proste, poniżesz znajduje się lista bukmacherów, u których będziesz mógł obejrzeć transmisję meczu Verviers Pepinster - Oostende na żywo. Wystarczy, że zarejestrujesz się na jednej z podanych poniżej stron.
Oprócz relacji Video z meczu, możesz także typować wynik spotkania w czasie trwania meczu.

Poniżej znajduje się lista bukmacherów, u których będziesz miał możliwość oglądania meczu. Verviers Pepinster - Oostende na żywo:
Nazwa bukmachera Aktualny bonus Opis jak włączyć transmisję video Link do Video
Nie znaleziono transmisji Video dla tego spotkania
Statystyki spotkania